Regenerujący krem naprawczy Aqua Magica Sempre od Aqua Pi Cosmetics

Aqua Pi Cosmetics to marka, która dotąd stanowiła dla mnie zagadkę. Gdzieś tam o niej słyszałam, coś tam przeczytałam. Ale poznałam ją bliżej niedawno, dzięki Spotkaniu Zaprzyjaźnionych Blogerek. I dziś chciałabym przedstawić ją Wam! 

Od Aqua Pi Cosmetics otrzymałam krem naprawczy o pięknie brzmiącej nazwie Aqua Magica Sempre. Miłośniczkom dobrze leżących w dłoni, konkretnych, ciężkich opakowań to nie przypadnie do gustu. Jest lekkie, plastikowe i niestety mało trwałe (moja zakrętka zaczęła pękać podczas dokręcania, po jednym upadku wyglądała na mocno sfatygowaną). Ścierają się także srebrne napisy. A szkoda, bo bardzo fajnie współgrają z kolorem opakowania.

No, ale nie oceniajmy książki po okładce, a raczej kremu po opakowaniu! Bo wewnątrz drzemie ogromny potencjał! Ten włoski dermokosmetyk zawiera w sobie laboratoryjnie uszlachetnioną wodę (Aqua Magica), która:

  • łagodzi podrażnienia
  • przyspiesza regenerację 
  • dzięki usprawnieniu krążenia – dotlenia skórę
  • stabilizuje mikroflorę bakteryjną
  • zmniejsza aktywność gruczołów łojowych
  • przyspiesza wygładzanie blizn, rozstępów 
  • niweluje przebarwienia
  • wpływa na złagodzenie bruzd i zmarszczek

Producent zapewnia nas, że inteligentny kompleks Cyklodekstryny i Tripeptydu działa regenerująco na naskórek oraz na produkcję kolagenu typu I, III i IV (czyli takiego, którego mamy najwięcej, występującego w skórze, ścięgnach, chrząstkach). Dzięki temu nasza skóra się rewitalizuje, ujędrnia a zmarszczki stają się płytsze i mniej widoczne. 

Krem Aqua Magica Sempre ma bardzo delikatną konsystencję, wchłania się nie zostawiając tłustej warstwy. Ja dodatkowo go wklepuję. Po aplikacji, skóra pozostaje gładka, dobrze nawilżona. Możemy stosować preparat rano (spokojnie można wykonać na nim makijaż, nic nie dzieje się z podkładem) i wieczorem. Producent zaleca wykonanie automasażu wieczorową porą ;) Zauważyłam spory wzrost nawilżenia skóry oraz poprawę jej jędrności. Jestem bardzo zadowolona. Jedynie trochę denerwuje mnie zapach, jest z pozoru bardzo delikatny, ale występuje w nim jakaś ostrzejsza nuta, która na szczęście szybko się ulatnia. 

Myślę, że inne preparaty Aqua Pi Cosmetics zagoszczą na Kozetce. Marka, choć mało znana, zapowiada się bardo interesująco. Będę śledziła jej rozwój :) 

Krem możecie kupić tutaj klik

A jakie są wasze opinie o Aqua Pi Cosmetics?