Meet Bloggers i Branżowe Targi Kosmetyczne Beauty Fair

W ubiegłą sobotę uczestniczyłam w kolejnym spotkaniu organizowanym przez Olę. I to nie byle jakim, bo połączonym z Branżowymi Targami Kosmetycznymi Beauty Fair w Katowicach!

Nawet się nie zgubiłam w poszukiwaniach miejsca spotkania blogerek ;) o 10:00, wraz z rozpoczęciem 17 targów (no tak, za rok szykuje się impreza!), rozpoczęło się nasze spotkanie. Ola rozdała nam wejściówki na dwa dni i mogłyśmy swobodnie zwiedzać stoiska pełne kosmetycznych perełek. Po kilku godzinach chodzenia, komentowania, testowania, oglądania stwierdziłyśmy, że czas na mały relax, herbatkę i jedzenie :) Plotki plotkami, czas mijał szybko i bardzo przyjemnie, pojawiła się pora upominków od sponsorów i pożegnania z przesympatycznymi dziewczynami. A o tym, co skrywała wielka torba dobroci od sponsorów, przeczytacie jutro! 

Dziękuję Olu za zaproszenie, zawsze nie mogę wyjść z podziwu, jak udaje Ci się zorganizować tak fantastyczne spotkania! Kapelusze z głów – jak to mówią! :) Beauty Fair – dziękuję za wejściówkę i za moc wrażeń. 

W spotkaniu uczestniczyły:

Ola http://aleksandra1308.blogspot.com

Renata http://renia114.blogspot.com

Beata http://kosmetykitomagia.blogspot.com

Alicja http://poradnikbezradnik.blogspot.com

Anna http://www.kolorowy-kraj.pl

Anna http://aneczkablog.blogspot.com

Karolina http://biszkopcik86.blogspot.com

Agnieszka http://mamazpasjablog.blogspot.com

Magdalena http://magicwordcherry.blogspot.com

Joanna http://nihil–novi.blogspot.com

Magdalena http://www.delishe.pl

Kinga http://www.gorzela.pl

Katarzyna https://kobiecefascynacje.blogspot.com

ja ;)