Jesienne spotkanie blogerek urodowych w Rybniku

Jesień obfituje nie tylko w spadające liście ale i w spotkania blogerskie! W minioną sobotę miałam przyjemność uczestniczyć w Jesiennym Spotkaniu Blogerek Urodowych w Rybniku organizowanym przez Beatę z bloga http://kosmetykitomagia.blogspot.com

Spotkanie odbyło się w Karczmie Kassandra – bardzo klimatyczne miejsce z dobrym jedzeniem! (tak, to jest ważne, żeby w miłym towarzystwie zjeść coś pysznego!). Beata poprosiła nas o przyniesienie karmy dla zwierzaków którymi opiekuje się fundacja Jestem głosem tych, co nie mówią . Już wcześniej wspierałyśmy tą fundację i wiemy, że szczególnie jesienią i nadchodzącą zimą, zarówno zwierzakom jak ich opiekunom jest trudniej. 

 

Nasze rozmowy na poważne tematy i pogawędki na mniej poważne, Beata przeplatała wręczaniem upominków od sponsorów. Muszę przyznać, że było tego sporo i ledwo zmieściłyśmy to wszystko z Agnieszką i Karoliną  w aucie ;) 

Nasza niezastąpiona organizatorka zaczęła współpracę z firmą Joko i zorganizowała nam malowanie na face chartach, przy którym mogłyśmy sprawdzić każdy kosmetyk, a i śmiechu było co niemiara!

Dziękuję Beacie za zaproszenie, pozostałym uczestniczkom za sympatycznie spędzony czas oraz sponsorom za przekazane upominki! 

A oto lista moich współtowarzyszek:

1. Karolina http://fashionak-sklep.blogspot.com/

2. Renia http://renia114.blogspot.com/

3. Ola http://aleksandra1308.blogspot.com/

4. Monika http://swiatdzikuski26.blogspot.com/

5. Sylwia http://matczysko.pl/

6. Magda http://magicwordcherry.blogspot.com/

7. Beata http://kosmetykitomagia.blogspot.com

8. Agnieszka https://mamazpasjablog.blogspot.com